MÖBLER / Bord / Toilettebord 7539478
nr 753 9478
Toilettebord
Nyrokoko, Mahogny, längd: 110, djup: 50, höjd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 april 2012
kl 19:24:09
1.100 kr
1.100 kr